Petek Temizliği

Tesisatınızı Temizletin daha çok ısının ve daha az ödeyin.
Radyatörlerinizi, Yerden ısıtma sistemlerinizi çıkarmadan, sökmeden ve evinizi kirletmeden sadece Petek ve tesisat temizliği için üretilmiş kimyasal temizleticiler ile alanında uzman ekibimiz ile temizliyoruz.

Peteklerinizi açtığınızda bazı kısımları soğuk kalıyorsa ya da evde hiç yanmayan petekler varsa mutlaka petek bakımı ve temizliği yaptırmalısınız.

Petek temizleme kolay ve kısa süreli bir işlem olduğu için işin uzmanı olan Karadağ Tesisat Petek Temizleme Hizmetinden yararlanabilir Peteklerinizin tam verimli çalışmasını sağlayarak tasarruf sağlayabilirsiniz.

Karadağ Petek Temizliği, tesisatınız ın maksimum performans ve Maksimum ısı verimliliği sunar.
Yüksek kompresyonlu petek temizleme makinesi ve kimyasal çözücü sayesinde Makinenin, kombi hattı veya herhangi bir radyatörden kalorifer tesisatına tek bir noktadan bağlanması tüm sistemi temizlememiz için yeterlidir.

  • Kombiye uzak olan petekler tam ısınmıyor mu ?
  • Peteklerin altı ısınmıyor mu ?
  • Kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor mu ?
  • Kombi derecesi hızlı yükseliyor ve arızaya mı geçiyor ?

Evinizde Hiçbir yer dağılmadan, kırılmadan ya da dağıtılmadan sadece Tesisatınıza Müsait olan petek den bağlantı ile yapılır.

Petek Temizliği  Randevu almak için Bize Ulaşın.

0212 551 78 86
0533 224 73 93Kullanma yılına ve kaloriferlerinizde bulunan suyun sertlik derecesine göre peteklerde ve boru hattında zamanla suyun oluşturduğu toz ve tortu birikimi tıkanma ve çamurlaşmaya sebep olur. Bu oluşumlar tüm boru tesisat çeşitlerinde olur. Borunun çapı bu tıkanıklarla daraldığı için sıcaksuyun iletimi azalmasına sebep olur  bu da peteklerinizin üst kısmı sıcak alt kısmının soğuk olmasına sebep olur.

Bu Peteklerin yarım ısınmasından dolayıda çok ısıtma yapamayacağından kombinin derecesini arttırmanıza sebep olacaktır bu da faturalarınızın artmasına sebep olacaktır.