mekanik-tesisat - Kopya

Mekanik Tesisat

Mekanik tesisat projelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en verimli şekilde projelendiriyor, Alanında uzman ekibimizle en kısa sürede montajını yapıp teslim ediyoruz. Mekanik Tesisatınızın bakımı ve montajı için bizden fiyat almayı unutmayın.

Detaylar..
havalandirma-tesisati

Havalandırma Tesisatı

Firmamız Endüstriyel Sanayi tipi davlumbaz, duvar tipi, orta tip krom, yemekhane, otel mutfakları, Restaurant, kaynak atölyeleri, okullar, konferans salonları vb. mekanlarda istenilen ebatta imalat ve montaj hizmeti vermektedir.

Detaylar..
tadilat-isleri

Tadilat işleri

Ofisiniz ve eviniz uzun süre zaman harcadığınız alanlar olduğundan dolayı içerisinde rahat ve konforlu zaman geçirmeniz çok önemlidir. Ofislerinizi ve Evinizi istediğiniz şekilde düzenliyor tadilatını yapıyor ve uzman ekibimizle teslim ediyoruz.

Detaylar..
dekorasyon

Dekorasyon işleri

Ofis ve Evinizin daha ferah ve daha kullanışlı hale gelmesi için tam zevkinize ve hayallerinize göre dekorasyonunu yapıyor, daha kaliteli yaşam sunuyoruz.

Detaylar..
Tesisat Hizmetleri

Tesisat Hizmeti

Alanında Uzman ekibimiz ile Elektrik Tesisatı, Su Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Havalandırma Tesisatı, Zemin Döşeme gibi tesisat işlerinizde uzun ömürlü ve kaliteli işçilik ile hizmet vermekteyiz.

Detaylar..
teknik-servis-periyodik-bakim

Teknik Servis & Periyodik Bakım

Ofis ve Evinizde Mevsimlik periyodik bakım yaptırın, büyük arızaların önüne geçin. Periyodik bakım yaptırarak küçük maliyetler ile büyük masrafların önüne geçin.

Detaylar..